13121.
221. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)