13112.
221. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.