13165.
221. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. "Az ujság" ajándéka előfizetőinek. Bp., 1904, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egy helyen ragasztva, kopottas állapotban.