13113.
221. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordÃtotta Visi Imre. Második egyedül jogosÃtott kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.