10081. 221. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
1958 Kaveczky Zoltán (1897-1965): Napraforgók.Színes rézkarc, papír, jelzett, pecsételt,sorszámozott: 59. Méret 14x9,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván