10015. 221. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Bakófay Frigyes (?-?): Magányos csónak. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván