10079. 221. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Kass János (1927-2010): Ószövetségi sorozat egy darabja. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5×11,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván