10103. 221. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Lesse jelzéssel: Templom a patak mellett. Olaj, fa lemez, keretben, 32×46 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : németh_andrea