10107. 221. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Marastoni József (1834-1895): Magyar tavasz divatkép. Színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 25×33 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván