11178. 221. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
9
0 HUF
Bereznay Vilma: virágmintás, aranyozott porcelán mokkás csésze, csészealjjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván