11176. 221. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
13
0 HUF
Fischer Emil Császári és Királyi Szállító, Porcelángyáros jelzésű aranyozott kék-fehér teáscsésze tetővel, kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 10 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván