2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. 82 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban, laza gerinccel.