12764.
226. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Soddy Frederick: A rádium. FordÃtotta: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.