Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
927100
10108
226
26000
892747
10109
226
55000
941605
10110
226
Örkényi István (1911-1944): Csipke tervek. Lithográfia. 20x25 cm
996286
10111
226
Pap jelzéssel: Falusi idill, akvarell, farost, 50×39 cm 996396
10112
226
Pataki jelzéssel: Falusi ház, tus, papír, 49,5×35 cm 999136
10113
226
Pataky jelzéssel: Aktok. Akvarell, papír, 29×40 cm 818112
10114
226
80000
1919 Arthur Paunzen (1890-1940): 15 Aktzeichnungen című mappából mind a 15 db alkotás. Színezett litográfia, papír, ceruzával jelzett mindegyik!! / Austrian artist 15 p. erotic graphic. Lithograph, all of them signed with pencil 28x35 cm
943631
10115
226
Pálmai jelzéssel: Cigarettázó nő. Olaj, vászon, piszkos, 56×39 cm
999195
10116
226
PCSM jelzéssel: Fej. Vegyes technika, papír, 44×40 cm
998660
10117
226
Pekáry István (1905-1981): Karácsony. Színezett rézkarc, hajtott, szakadással, jelzett, 12×9 cm
1001302
10118
226
Pogány jelzéssel: Tűzfal. Pasztell, papír, üvegezett keretben 38×29 cm 980116
10119
226
Reich Gábor (1951- ): Csendélet. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF