Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
925549
10120
226
48000
Albert Rieger/ A. Höbart (1834-1905): Alpesi táj csónakossal. Olaj, fa, jelzett (A. Hölbart), antik keretben, 26×20 cm
1001783
10121
226
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt gitárral, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16x24 cm 1001787
10122
226
Rippl-Rónai József (1861-1927): Litográfiakészítés közben, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16x24 cm 981233
10123
226
Róna Emy (1904-1988): Felvonulás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×16 cm
999077
10124
226
Ruzicskay György (1896-1993): Hódolat. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 999076
10125
226
Ruzicskay György (1896-1993): Az utolsó vacsora. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 999081
10126
226
Ruzicskay György (1896-1993): A végtelen erő. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 999079
10127
226
Ruzicskay György (1896-1993): Tekintet. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 999085
10128
226
Ruzicskay György (1896-1993): Ifjú Adonisz. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 984928
10129
226
Scultéty Éva (1917-2001): Margaréta, csendélet, rézkarc, 91/100, papír, jelzett, 29,5×24,5 cm
962819
10130
226
Sinkovics László (1944-): Balaton. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×90 cm
996437
10131
226
14000
Szabó jelzéssel: Táncoló álmok, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 99×69 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF