Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
995799
10156
226
Vertel József (1922-1993): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7×14 cm 999170
10157
226
Vida jelzéssel: Férfi és női fej. Ceruza, papír, 21×20 és 15×12 cm 1002384
10158
226
Vidai Brenner Nándor (1903-1944): Égő vitorlás. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben 25×34 cm
1000335
10159
226
Würtz Ádám (1927-1994): Illyés Gyula: Havasi emlék című verséhez. Rézkarc, papír, sérült, üvegezett keretben, 28×38 cm 984796
10160
226
Záborszky jelzéssel: Erdei út ősszel, olaj, vászon, 101×75 cm
1001049
10161
226
Zádor István (1882-1963): Szabadsághegy. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29x20 cm 690473
10162
226
Sz.E jelzéssel: A cilinder kalapos férfi. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 26×14 cm 996394
10163
226
Zorkóczy jelzéssel: Falusi utcarészlet, olaj, vászon, fa keretben, 48×28,5 cm 557381
10164
226
Zugor Zoltán: Motorcsónakon, szén, papír, paszpartuban, 85x66cm
954605
10165
226
Olvashatatlan jelzéssel:Szőllős csendélet. Pasztell, papír, üvegezett antik keretben, 28×43 cm
834635
10166
226
Olvashatatlan jelzéssel: Pirkadat. Olaj, papír, üvegezett keretben, 31×36 cm 878567
10167
226
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Vaddisznók a téli erdőben. Olaj, farost, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF