Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
908663
10168
226
Olvashatatlan jelzéssel: Zivatar után. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×47 cm
998593
10169
226
Olvashatatlan jelzéssel: Ősz a rabszolgaültetvényen, olaj, vászon, 61,5×45,5 cm
998488
10170
226
Olvashatatlan jelzéssel: Hibiszkusz, olaj, farost, 25×20,5 cm
998526
10171
226
Olvashatatlan jelzéssel: Az igazság mérlege, nyomat, fa, üvegezett keretben, 46,5×33 cm
999159
10172
226
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő férfi. szén, papír, szakadással, 60×42 cm
998958
10173
226
Olvashatatlan jelzéssel: Női fejek. Színezett litográfia, papír, számozott 7/10, üvegezett keretben, 70×50 cm
996564
10174
226
Olvashatatlan jelzéssel: Szamos, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 40×27,5 cm
995717
10175
226
Olvashatatlan jelzéssel: Legelő birkák. Olaj, farost, kopott, 35×29 cm 1002948
10176
226
Olvashatatlan jelzéssel: Gyergyószentmiklós. Linó, papír, jelzett, paszpartuban, 16x12 cm 998440
10177
226
Olvashatatlan jelzéssel: Nürnberg. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14x10 cm 1001556
10178
226
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, fa, gazdagon díszített antik keretben, 59,5×44,5 cm 1000808
10179
226
Olvashatatlan jelzéssel: Házak tavasszal, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 29×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF