Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
960943
10060
226
Kolosváry Bálint (1928-): Halászol. Linó, papír, jelzett, sorszámozott, 29×29 cm 985282
10061
226
3200
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Folyócska. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 24×18 cm 982177
10062
226
5500
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Talpalávaló. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×9,5 cm 1001659
10063
226
Koncz Miklós: Pécsváradi muzsikusok. Vegyes technika, papír, jelzett, 30x21 cm 972517
10064
226
982961
10065
226
13000
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Tavaszi táj. Akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm
847450
10066
226
1002809
10067
226
Kovács Erzsébet (1953-): Tűzmadár. Tűzzománc, réz lemez, jelzett, keretben, d:13 cm 997594
10068
226
Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris, jelzett, kartonra kasírozva, 9x11 cm 862914
10069
226
1935 KMP által kiadott 12 db propaganda linómetszet különböző magyar művészektől (Józsa, Sugár, Kepes Éva, Háy, Juhász, Berda) 20x26 cm 953775
10070
226
Kron Jenő (1882 - 1974): Fürdöző bakák. 1915. Hadifogság felirattal a hátoldalon. Jelzett a rajzon. 17x11cm. Fehér passzpartúban. Üvegezett keretben: 25x19cm 999007
10071
226
Krón Jenő (1882-1974): Olvasó férfi, rézkarc, papír, fa keretben, jelzett, 26,5×17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF