Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1001601
10072
226
Liczay jelzéssel: Megy a csorda hazafelé, olaj, vászon, fa keretben, 55,5×29,5 cm
950025
10073
226
15000
Lics Zsuzsa (1944-): Mátrai hegyek. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
996039
10074
226
Ligeti Sándor: Betlehem. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, pecséttel jelzett, 45x32 cm 996037
10075
226
Ligeti Sándor: Mária mennybemenetele. Vegyes technika, papír, 50x128 cm 997237
10076
226
Lóránt János Demeter(1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 11x10 cm
1000327
10077
226
MA jelzéssel: Serenade. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm 998467
10078
226
Mechls jelzéssel: A soproni tűztorony, színezett litográfia, papír, jelzett a dúcon is, üvegezett fa keretben, 25×18 cm 995826
10079
226
Melczer János?: Ex eroticis. Rézkarc, papír, jelzett a karcon (MJ), 11×6,5 cm 943049
10080
226
996263
10081
226
Miller jelzéssel: Virágzó japáncseresznye, festett selyemkép, antik keretben, 40×50 cm 996241
10082
226
Molnár jelzéssel: Vörös szoknyás lány. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm
996243
10083
226
Molnár jelzéssel: Virágok a tónál. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF