Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
996246
10084
226
Molnár jelzéssel: Parasztház a tónál. Olaj, farost, keretben, 42×61 cm
999072
10085
226
Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 999073
10086
226
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, 29x21 cm 999071
10087
226
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet-karton, 21x30 cm 997260
10088
226
Molnár Gabriella(1940-): Dürer. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, lap jobb alsó sarkában halvány, apró folttal, d: 13,5 cm
983803
10089
226
Molnár Z. János: Dinnyés csendélet. Olaj, sérült karton, jelzett, sérült keretben, 24×34 cm 958892
10090
226
Muhits Sándor (1882-1956): Zsinóros tarsoly. Színes kőnyomat, papír, jelzés nélkül, megjelent a Díszítő Művészet c. folyóiratban, 25,5×20 cm
998987
10091
226
Muhits Sándor (1882-1956): Megyünk Debrecenbe. Papír, nyomat, jelzett, 21x28 cm
617666
10092
226
90000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Ostende I. Ceruza, papír, üvegezett keretben,24×30 cm (Dr. Végvári Lajos szakvéleményével)
996287
10093
226
Murin jelzéssel: Rózsacsokor csendélet, olaj, vászon, apró sérülésekkel, 50×40,5 cm
996402
10094
226
Nagy jelzéssel: Falusi utcarészlet, akvarell, farost, díszes fa keretben, 71×45,5 cm 956357
10095
226
150000
Nagy jelzéssel: Beszélgetők. Olaj, farost, jelzett, antik keretben, 50×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF