Kron Jenő (1882 - 1974): Fürdöző bakák. 1915. Hadifogság felirattal a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/226/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~400001/Kron-Jeno-1882--1974-Furdozo-bakak-1915-Hadifogsag-felirattal-a-hatoldalon-Jelzett-a-r~II953775
953775
10070
226
Beschreibung: Kron Jenő (1882 - 1974): Fürdöző bakák. 1915. Hadifogság felirattal a hátoldalon. Jelzett a rajzon. 17x11cm. Fehér passzpartúban. Üvegezett keretben: 25x19cm
: kozár_edit