Molnár Z. János: Dinnyés csendélet. Olaj, sérült karton, jelzett, sérü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/226/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~400001/Molnar-Z-Janos-Dinnyes-csendelet-Olaj-serult-karton-jelzett-serult-keretben-24C39734-cm~II983803
983803
10089
226
Beschreibung: Molnár Z. János: Dinnyés csendélet. Olaj, sérült karton, jelzett, sérült keretben, 24×34 cm
: vörös_iván