10097. 226. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF 42,44 EUR, 45,71 USD
0 HUF
Naményi jelzéssel: Cigiző lány. Olaj, vászon, antik keretben, vászon kis lyuk, 40×30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván