10179. 226. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF 9,55 EUR, 10,29 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Házak tavasszal, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 29×22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván