10178. 226. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, fa, gazdagon díszített antik keretben, 59,5×44,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván