10122. 226. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Rippl-Rónai József (1861-1927): Litográfiakészítés közben, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16x24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván