Vertel József (1922-1993): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/226/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~400001/Vertel-Jozsef-1922-1993-Budapesti-panorama-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-7C39714-cm~II995799
995799
10156
226
Beschreibung: Vertel József (1922-1993): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7×14 cm
: vörös_iván