10159. 226. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Würtz Ádám (1927-1994): Illyés Gyula: Havasi emlék című verséhez. Rézkarc, papír, sérült, üvegezett keretben, 28×38 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván