11006.
226. Gelaufene Fernauktion
Stich
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
cca 1855 Valerio, Theodore (1819-1879): Pusztai életképek: "A pásztor és kutyái" Rézkarc: Imp a Pierron et Delatre r. Montfaucon 1. Jelzett a dúcon 27x33cm