1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae" Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:XF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae" (2x) Br kitüntetések mellszalag nélkül T:2-,3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" (2x) Br decorations without ribbon C:VF,F NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül (34mm) T:2-,3 ph. Hungary 1898. "Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon (34mm) C:aVF edge error NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae" Br kitüntetés polgári alkalmazottaknak járó mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon for the civilian attendants C:XF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN T:2-,3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil Attendants / Signum memoriae" Br decoration without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylva...
1911. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" fém kitüntetés mellszalagon T:2,2- Hungary 1911. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon with swords" metal decoration on ribbon C:XF,VF NMK 241.
1911. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, karikán "Wilhelm Kunz - Wien" jelzéssel T:2 Hungary 1911. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon with swords" marked Ag decoration on ribbon, with maker mark on suspension ring "Wilhelm Kunz - Wien" C:XF NMK 241.
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Aranyozott, zománcozott fém patrióta kitűző, rajta Ferenc József és II. Vilmos (24mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914. Gold plated enamelled metal patriotic pin, with Franz Joseph and Wilhelm II (24mm) C:AU