Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 34

Landor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben. Második rész: A nyugati harctér. I-II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kissé kopott, aranyozott,gazdagon díszített vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12743.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
12744.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,57
20,00
12745.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
Deér József (szerk.):Erdély. 4db térképmelléklettel. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Budapest, 1940, Magyar Történelmi Társulat. Aranyozott gerincű, kiadói egészvászon kötésben.
12746.

Rufpreis:
9 000 HUF
23,87
25,71
Sólyom Jenő: A magyar vámügy fejlődése 1519-ig. Bp., 1933, Magyar Királyi Vámszaki Tisztviselők Otthona. Papírkötésben, jó állapotban.
12747.

Rufpreis:
7 500 HUF
19,89
21,43
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp., 1944, Magyar Élet Kiadása. Kihajtható illusztrációkkal. Viseletes kiadói karton kötésben.
12748.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
12749.

Rufpreis:
9 000 HUF
23,87
25,71
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Budapest, 1939, A Pesti Hírlap R. T. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12750.

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Budapest, 1939, A Pesti Hírlap R. T.
Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Pór Antal-Schönherr Gyula: Az Anjou ház és örökösei(1301-1439). A magyar nemzet története III. kötet. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, a vászon rész szakadt, belül a gerincnél levált, a lapok kijárnak, festett lapszélek, viseltes állapotban.
12751.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
3 db Napóleonról szóló könyv: Meyrac, Albert: Les amours secrètes de Napoléon Ier daprès les pamphlets de lépoque et ceux de la restauration. Párizs, [1925], Albin Michel (Chroniques indiscrètes et galantes dautrefois). Kicsit szakadt papírkötésben.; Napoléon a bord du Bellérophon. Souvenirs du capitaine de vaisseau F. L. Maitland, et de laspirant de marine George Home. Párizs, 1934, Les petits-fils de plon et nourrit (Les témoins de lépopée 3.). Papírkötésben, a gerince és az elülső kötéstábla félig elválik; Sérieyx, W.: Drouot et Napoléon. Vie héroïque et sublime du général Drouot. Párizs, 1929, J. Tallandier. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12752.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Rajk László és társai a népbíróság előtt. 3. kiad. Bp., én., Szikra. Szélein szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Rajk-dosszié. Soltész István dokumentumválogatása. [Bp.], [1989], Láng Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
12753.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
2 db történelmi könyv: Gyurkó László: Lenin, Október. Bp., 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel. Bp., 1982, Magvető. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12754.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF