Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 11

Mercier, Ch: Izrael prófétái. Francziából fordította: Muraközy Gyula. Bp. 1926. Szövétnek. (Részvény-nyomda Kecskemét) 160p. Fűzve, kiadói illusztrált papírborítóban.
12945.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
12946.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Machsor. Die sammtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Uebersetzung von S. G. Stern. Erster teil: Für den ersten Tag des Neujahrsfestes. Budapest, 1912, Jos. Schlesinger. Izraelita imakönyv. Héber és német nyelven. Viseltes, kiadói, dombornyomott egészvászon kötésben.
12947.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Scheiber Sándor: Móse Májmúni és törvénykódexe. Budapest 1980. Magyar Helikon/ Corvina. Nagy alakú album
12948.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
Mákzór: Imádságos könyv az év mindennapjára. Benne vagyon minden imádság és áhítatos elmélkedés melyeket a zsinagóga számára elfogadtak. Fordította: Schön József. Budapest,é.n., Schwarz Ignácz.Aranyozott, dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes kötésben, néhány lap elvált.
12949.

Rufpreis:
800 HUF
2,12
2,29
Patai József: Héber költők. Harmadik kötet. Franciaországi, Itáliai, Palesztinai, és Yemeni héber költők. (XIII-XVII. század) Budapest, é.n., Mult és jövő kiadása. Kissé szakadozott, kiadói papír kötésben.
12950.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
cca 1910 A Szentföld képei és virágai fa-borítású füzet a 12 képpel és szárított virágokkal. Kötés egy helyütt elvált. / Flowers and views of the Holy Land. 12 pictures and dried flowers in wood covered booklet. Binding parted. 17x11 cm
12951.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
Jeruzsálem. Régi zsidó képeslapok, anno 1900-1930. Bp., 1999, Magyar Könyvklub (MAKOR Magyar Zsidó Levéltári Füzetek 3.) Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12952.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
12953.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Dr. Hevesi Simon(szerk.): Cultur-Almanach II. Kiadja: Az Országos Magy. Izraelita Közművelődési Egyesület 1911-1912. Bp., 1912, Jókai Nyomda Részv.-Társaság. Kiadói félvászon kötés, néhány lap kijár, kissé kopottas állapotban.
12954.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
Magyarországi zsinagógák. Szerk. Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben, illusztrált
12955.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF