13176.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
2 db könyv- Elisabeth von Hevking: Szerelem, diplomácia és faházak. Balkáni fantázia a múltból. Bp., Pantheon. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Dante: A purgatórium. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.