13157.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
3 db könyv-Balzac: Hivatalnokok. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Charles Henri de Coster: Thyl Ulenspiegel. Bp., 1930, Révai. Kiadói egészvászon, kissé kopottas állapotban; Cornelius Nepos élete. Bp., (1900). Félvászon kötés, kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.