13165.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
BUNYÁN János: A zarándok útja. A jelenvaló világból az eljövendőbe. Ford. Szabadi Béla. Bp., é.n., Londoni Vallásos Traktátus-Társulat. 11db oldal nagyságú litográfiával illusztrálva. Félvászon kötésben, restaurált oldalakkal.