13179.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Faylné Hentaller Mária: Otthon nélkül...Haza nélkül... Bp., 1918, Uránia Könyvkiadóvállat. Kiadói félvászon kötés, képekkel illusztrált, enyhén kopottas állapotban.