13085.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
24 000 HUF
63,66 EUR, 68,57 USD
Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet,
Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (két kötet gerince szakadozott.