13201.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
16 000 HUF
42,44 EUR, 45,71 USD
Gyöngysorok. báró Eötvös József összes szép irodalmi műveiből fűzte Vachott Sándorné. Pest., 1861. Heckenast Gusztáv. A rendkívül ritka könyv korabeli, kézzel írott másolata 336p. Korabeli, sérült egészvászon kötésben