13158.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.