13143.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Herczeg Ferenc: Az arany hegedű. Budapest, 1925, Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Gyűjteményes Díszkiadás II. Kissé kopottas aranyozott kiadói egészvászon kötésben.