13172.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Herczeg Ferenc: Az első fecske és egyéb elbeszélések. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Kissé viseltes aranyozott kiadói egészvászon kötésben.