Herczeg Ferenc: Napnyugati mesék Budapest, 1925, Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Gyűjteményes Díszkiadás XVII. Kissé viseltes aranyozott kiadói egészvászon kötésben.