13161.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
Jókai Mór: Egy magyar nábob. I-III. kötet. Pest, 1868, Heckenast Gusztráv. Aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé kopottas fedőlappal, egyébként jó állapotban.