13207.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Jókai Mór: Utazás egy sírdomb körül; Bp., 1889 Révai Testvérek. Fametszetekkel. Kissé kopott, festett egészvászon kötésben