13192.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
Kiss Áron dr. (szerk.): Magyar gyermekjáték könyv. Budapest, é.n., Hornyánszky Viktor. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kopottas sarkokkal, az első oldal szakadt.