13215.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Madách Imre: Az ember Tragédiája. Drámai költemény. Zichy Mihály tizenöt képével fénymetszetben.
Budapest, 1887, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap és az első néhány oldal teljesen elvált.