13150.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Palásthy Marcell: A második élet. Budapest, é.n., Tolnai. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.