13163.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Szemelvények Herodotos művébÅ‘l. Magyarázta: Dávid István. Második kiadás. Bp., 1886, Eggenberger - féle Könyvkereskedés kiadása. Félvászon kötésben. BorÃtó kopottas. Tulajdonosi aláÃrásokkal.