13195.
229. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Budapest, [1930], Könyvbarátok Szövetsége. 150 p. Fűzve, felső sarkán sérült, kiadói aranyozott félbőr-kötésben, magyaros könyvdíszekkel