Bonelli jelzéssel: Nyár a magashegyi tisztáson, akvarell, papír, üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/229/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~3/Bonelli-jelzessel-Nyar-a-magashegyi-tisztason-akvarell-papir-uvegezett-fa-keretben-9C39714-c~II1023476
1023476
10015
229
Beschreibung: Bonelli jelzéssel: Nyár a magashegyi tisztáson, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 9×14 cm
: vörös_iván